domenica 29 novembre 2009

نقش مداحان در جنایات پس از کودتا

قاتلین و قمه کش های بازداشتی
بی سر و صدا آزاد می شوند
با عرض سلام- در مورد باند مداحان قمه کش مطلب زیر را یکی از بچه های مسجد... به من داده که برایتان می فرستم:

پس از 30 خرداد دو تن از باجناق های مداح مشهور تهران "حسین سیب سرخی" که به مردم تیر اندازی کرده و با قمه توی صورت مردم زده بودند دستگیرشده بودند. گویا اینها را اطلاعاتی ها بازداشت کرده بودند. اسم آنها رضا محمدی و حسین میرداماد بوده و در بازجوئی های خود رضا محمدی به قتل یکی از کسانی که در راهپیمائی 30 خرداد شرکت داشته اعتراف کرده است. این قتل در حوالی خیابان یوسف آباد انجام شده است.

بچه های مسجد، که تا حالا چند بار خبرهای درستی به من داده اند، همچنین گفتند که حسین
میرداماد هم در بازجوئی اش گفته برای قمه کشی در روز 30 خرداد اجازه کتبی داشته است. این اجازه کتبی نزد "حسین سیب سرخی" بوده و آن را قبل از تظاهرات 30 خرداد به میرداماد نشان داده و گفته این اجازه حکم فتوا را دارد.

از این دو نفر میرداماد با حکمی که "حاج حسین ارضی" رئیس مداحان از احمدی نژاد گرفته بود از زندان بیرون آمد اما رضا محمدی هنوز در زندان است و نمی توانند او را بیرون بیآورند چون خودش اقرار به قتل کرده و پرونده اش را فرستاده اند دادگاه. در آخرین رایزنی ها توسط حسن طائب رئیس بسیج که الان شده معاون سازمان اطلاعات سپاه و همچنین حسین سازور با دادستان تهران قرار است پرونده رضا محمدی را هم جمع کرده و او را هم همین روزها آزاد کنند. حسین سازور به بچه های مسجد... گفته روزی که محمدی آزاد شد برایش مراسم بگیرید و خودم هم شرکت می کنم..از خوانندگان پیک نت دات کام

Nessun commento:

Posta un commento